اخبار


فراخوان ارسال مقاله

🕔15:55 1398/2/7

موسسه آموزش عالی ادیب مازندران کنگره سالانه چالش ها و راهکارها در مدیریت، اقتصاد و حسابداری را با هدف گرد هم آوردن محققان، اندیشمندان،دانشگاهیان و تمامی محققان جهت تبادل

ادامه خبر

دریافت گواهی نامه موقت کنگره

🕔15:51 1398/2/7

پژوهشگرانی که زودتر از موعد به گواهی پذیرش مقاله خود احتیاج داشته باشند میتوانند بعد از ثبت نام نهایی مقاله خود، درخواست صدور گواهی موقت پذیرش مقاله خود را به آدرس ایمیل کنگره info@meacong.ir ارسال نمایند.

ادامه خبر

نمایه شدن کنگره در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

🕔15:10 1398/2/7

طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات وفناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامی ازاین پس تنها کنفرانس هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به ثبت رسیده باشند

ادامه خبر

ارائه گواهی بین المللی Canada Cert

🕔15:1 1398/2/7

طبق تفاهم نامه منعقد شده به کلیه شرکت کنندگان در کنگره سالانه چالش ها و راهکارها در مدیریت،اقتصاد و حسابداری گواهینامه بین المللی CANADA CERT با قابلیت استعلام و به صورت انگلیسی اعطاء می گردد.

ادامه خبر

موسسه آموزش عالی ادیب برگزار میکند

🕔14:37 1398/2/7

موسسه آموزش عالی ادیب مازندارن با هدف تعلیم و تربیت منظم و برقراری پل ارتباطی میان صنعت و دانشگاه می کوشد تا با ارائه آموزشهای تخصصی و کاربردی و در نظر گرفتن نیازهای آموزشی جامعه کار که از ضروریات نظام آموزش عالی کشور به شمار می رود سهمی در ارتقای سطح علمی کشور داشته باشد .

ادامه خبر

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ثبت نام

ورود به سیستم

پوستر کنفرانس

اخبار نمایه سازی

اخبار نمایه سازی

معرفی کنفرانس

about conferenceامروزه دستیابی به دانش و فناوری کلید رسیدن به موفقیت به حساب می‌آید. کشورهای توسعه یافته با به کارگیری دانش و فناوری مسیر پیشرفت و توسعه را برای خود هموار کرده‌اند. آنچه که در این بین همانند حلقه‌ای‌ گمشده است، وجود مدیریت در هماهنگ‌سازی امور و به نتیجه رساندن دستاوردهای علمی در قالب طرح‌های تجاری و در نهایت تولید ثروت است.

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به کنگره سالانه چالش ها و راهکارها در مدیریت، اقتصاد و حسابداری می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem